18.Kolo (14.hrané) -- TIS C - HNĚVKOVICE 1:1 (1:0)

publikováno 29.04.2012 (aktualizováno 30.11.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Červený, Z.Rajdl (70. M.Nulíček), M.Doležal (72.ČK), M.Janda - P.Končel, P.Rajdl, J.Štastný (85.ČK), O.Štastný - J.Rajdl ml. (65. J.Vošický), M.Fanta (65. P.Veleta)

branka: 95. M.Nulíček

Rozhodčí: Švarc

V Tisu se hrál fotbal plný nepřesností. Vítr si kolikrát dělal s míčem své plány a od toho se odvíjel průběh hry. Hněvkovickým se hra nedařila, byl to Tis, kdo měl první šanci, ale Vacka z boku vychytal J.Rajdl. Postupně se osmělovali i hosté, dali v polovině poločasu z mrtvého ofsajdu O.Štastným první branku, ta však nebyla uznána. Další velkou možnost měli J.Rajdl ml. s M.Fantou, ale svůj brejk proti jednomu z obránců nevyužili. Ve 35. minutě se dostali po chybě ve středu hřiště do brejku hosté a situaci 2na1 využili ke vstřelení první branky Svitákem -- 1:0.

Ve druhém poločase hráli oranžovočerní po větru, ale hra se i nadále nedařila. Naopak přibývalo emocí na hřišti i v hledišti. Domácí hráli důrazně a nepovolili hostům tlak. Ani oni však ve druhém poločase v ofenzívě nebezpeční nebyli. Hra plynula, šance nepřicházeli, a tak se začalo alespoň vylučovat. V 72. minutě nepobral psychicky Vacek předchozí faul na svou osobu, a tak se rozhodl zlikvidovat kolena P.Rajdlovi. To se mu sice nepovedlo, ale za svůj prohřešek dostal červenou kartu. Zároveň mu roztrhl dres v následné strkani M.Doležal. I ten se odporoučel do kabin, na rozdíl od dalšího protihráče, jenž mu chtěl ukázat, jak se drží správně "pod krkem". Aby toho pro oranžovočerné nebylo málo, byl v 85. minutě správně po dvou žlutých vylouček J.Štastný. V nastaveném čase ho následoval jeden z domácích a z následného přímého kopu vybojovali hněvkovičtí roh. K němu se postavil O.Štastný a kopl ho na vzdálenější tyč.....Bujarou radost v hostujícím táboře tak v 95.minutě rozpoutal hlavičkující MICHAL NULÍČEK -- 1:1.

Hněvkovičtí tak vybojovali štastný bod a v příštím kole se mohou těšit na první jarní derby - s Kouty. Tradičně zajímavý zápas na hřišti i v hledišti však budou jen z lavičky sledovat oba vyloučení z tohoto utkání.první

12. Veselý Žďár B 14 3 2 9 21: 35 11

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mladší žáci: Hněvkovice - Rozsochatec 1:5 (1:3), branka J.Kupec

Naši mladí se drželi s lídrem téměř celý první poločas, v posledních pěti minutách však dostali dvě branky, které rozhodli utkání.

ŽÁCI: LEDEČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE  - 7:0

Ani ve čtvrtém soutěžním zápase nepoznali naši žáci vítězství a podlehli favorizované Ledči. Naše mladíky nyní čeká ještě šest zápasů o umístění, přesné termíny a soupeři budou známy začátkem týdne.