21. KOLO - (17.hrané) -- HNĚVKOVICE -VESELÝ ŹĎÁR B 3:0 (2:0)

publikováno 20.05.2012 (aktualizováno 30.11.2015)

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Červený, Z.Rajdl, P.Končel, M.Janda - M.Nulíček, O.Štastný, J.Štastný, J.Rajdl ml. - M.Fanta (64. J.Vošický), P.Veleta (72. P.Veleta)

branky: 2. P.Veleta, 24. P.Končel, 54. J.Štastný

Rozhodčí: Čejka

Pro hněvkovické hráče bývají utkání s týmy z chvostu tabulky zrádná, tentokrát se však oranžovočerní nachytat nenechali. Hned ve 2. minutě je poslal do vedení PETR VELETA, jehož křížná střela z hranice vápna skončila u levé tyče -- 1:0. I nadále to byly Hněvkováci kdo měl více ze hry, do dalších šancí se propracovali bratři Štastní a M.Fanta. Druhou branku vstřelil ve 25. minutě PETR KONČEL, jehož střela z pětadvacetimetrů zapadla přímo do šibenice -- 2:0. V závěru poločasu zazlobili hosté, dvěma zákroky se blýskl J.Rajdl a do kabin se odcházelo za příjemného vedení.

I začátek druhého poločasu patřil spíše hostům, dostávali se však většinou k velkému vápnu soupeře a s jejich míči si poradila obrana. A tak se ujala hnedle první šance domácích. M.Nulíček přiťukával v 54. minutě na vápno JIRKOVI ŠTATNÉMU, a ten přízemní střelou k tyči nedal brankáři Veselého Žďáru šanci -- 3:0. Další možnosti přicházeli po akcích z křídelních prostorů, avšak další branky se ani po několika nadějných situacích z rohů diváci nedočkali. V závěru uhájili oranžovočerní čisté konto a i díky tomu se vracejí na čelo tabulky. Utkání s přehledem odpískal rozhodčí Čejka.

V příštím kole čeká Hněvkovice důležitý zápas o čelo tabulky  v Lučici, kde se v neděli od 10. hodin střetnou s místním béčkem. Hněvkováci tak přivítají na horké půdě v Lučici co největší diváckou podporu.

12. Veselý Žďár B 17 3 3 11 24: 45 12

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Žáci: Leština - Hněvkovice 4:2, branky: 2x J.Kupec

Výsledek naší skupiny o 9-12. místo:  Šlapanov - Lípa 1:1

PROGRAM NA 26-27.5.2012

MUŽI: 27.5.2012 od 10 hodin -- LUČICE B - HNĚVKOVICE

ŽÁCI: 26.5.2012 od 13,30 hodin -- HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV -- 2:4 (0:3), branky: M.Husáková, J.Kupec